رنگ مو

معرفی بهترین مارک رنگ‌ مو و ترکیب رنگ‌ مو برای موهای سفید

معرفی بهترین مارک رنگ‌ مو و ترکیب رنگ‌ مو برای موهای سفید

سفید شدن موهای سر یک اتفاق ناخوشایند برای خانم‌هاست که می‌تواند باعث کاهش اعتماد به نفس آن‌ها شود. شناخت ترکیب رنگ مو برای موهای سفید به خانم‌ها این امکان را می‌دهد که بتوانند در منزل، موهای خود را رنگ کنند. خانم برای دریافت نتیجه بهتر باید بهترین مارک‌های رنگ مو را بشناسند، از این رو در این مقاله قصد معرفی بهترین مارک رنگ مو برای موهای سفید را داریم.

ترکیب رنگ مو اگر به درستی انتخاب شود، باعث ایجاد چهره جوان و زیبا خواهد شد. بنابراین خانم‌ها باید دقت زیادی را در انتخاب رنگ مو داشته باشند. در صورتی که دارای موهای سفید هستید و می‌خواهید از ترکیب رنگ موی مناسب برای رنگ کردن موهای سر خود استفاده کنید، بهتر است تا پایان همراه ما باشید.

ترکیب رنگ موهای مناسب برای موهای سفید

یکی از سوالات ذهنی خانم‌ها این است که برای موهای سفید چه رنگی خوبه؟ پاسخ دادن به این سوال می‌تواند تا حدود زیادی دغدغه خانم‌ها در زمینه رنگ کردن موهای سفید را کاهش دهد. شیوه‌های مختلفی برای تهیه ترکیب رنگ مو برای موهای سفید وجود دارد که انتخاب هر شیوه متناسب با چهره و روحیات افراد قابل بررسی است. در ادامه به رنگ های مناسب برای موهای سفید اشاره خواهیم داشت:

ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای

رنگ موی نسکافه‌ای یکی از رنگ جذاب امروزی است که برای پوشش موهای سفید بسیار مؤثر است. ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای به گونه‌ای است که خانم‌ها می‌توانند برای پوشش موهای سر خود از آن استفاده کنند. برای رسیدن به ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای بهتر است مواد زیر را با یکدیگر ترکیب کنید.

فرمول تهیه ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای

 • رنگ بلوند شکلاتی دو سوم تیوپ
 • رنگ موی کاراملی یک سوم تیوپ
 • واریاسیون 2 سانتی‌متر
 • اکسیدان شماره 1 به میزان لازم

برای استفاده از این رنگ مو باید پایه موهای شما 8 دکلره باشد تا رنگ به خوبی بر روی موهای شما قرار بگیرد. اگر موهای شما حساسیت زیادی به دکلره ندارد، می‌توانید با ایجاد این ترکیب رنگ، یک رنگ نسکافه‌ای بی‌نظیر را بر روی موهای خود قرار دهید.

 

ترکیب رنگ موهای مناسب برای موهای سفید

 

رنگ موی دودی زیتونی

رنگ موی دودی یکی از رنگ‌ موهای جذاب است که این ترکیب برای موهای سفید بسیار مؤثر است. شناخت بهترین رنگ برای موهای سفید باعث می‌شود تا خانم‌ها بتوانند در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه دست پیدا کنند. برای ساخت فرمول رنگ موی دودی زیتونی بهتر است ترکیب زیر را تهیه کنید.

فرمول تهیه ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای

 • رنگ مو شماره m7
 • رنگ مو شماره C8
 • اکسیدان شماره 1 دو برابر حجم رنگ
 • پایه 9 دکلره

برای استفاده از این ترکیب رنگ باید موهای شما دارای پایه 9 دکلره باشد. مدت زمان تاثیرپذیری این رنگ بر روی موهای شما چیزی حدود 30 دقیقه است.

 

رنگ قرمز یاقوتی ماگما

اگر به رنگ‌های جوان پسند علاقه دارید، می‌توانید برای پوشش موهای سفید خود از رنگ قرمز یاقوتی ماگما استفاده کنید. این ترکیب رنگ برای موهای سفید بسیار عالی است و باعث پوشش کامل موهای سفید سر خواهد شد.

فرمول تهیه ترکیب رنگ قرمز یاقوتی ماگما

 • رنگ مو قرمز یاقوتی یک چهارم تیوپ
 • رنگ ماگما نصف تیوپ
 • رنگ ماهگونی شرابی قرمز یک چهارم تیوپ
 • پودر دکلره یاسی یک پیمانه
 • واریاسیون بنفش 2 سانتی‌متر
 • اکسیدان 6 درصد

برای استفاده از این ترکیب رنگ، کافی است پایه موهای خود را تا 7 الی 8 دکلره روشن کنید. سپس می‌توانید ترکیب رنگ آماده شده را بر روی موهای خود قرار داده و پس از گذشت 30 دقیقه موهای خود را با آب ولرم آبکشی کنید.

ترکیب رنگ موهای مناسب برای موهای سفید

 

رنگ مو مشکی پر کلاغی

این رنگ با ایجاد تغییرات مثبت در چهره‌ها خانم‌ها، به عنوان بهترین رنگ برای موهای سفید محسوب می‌شود. برای ترکیب و تهیه این رنگ بسیار محبوب و پرطرفدار کافی است به مواد گفته شده در زیر توجه داشته باشید.

فرمول تهیه ترکیب رنگ مو مشکی پر کلاغی

 • رنگ موی C1 یا N1 به اندازه 100 میل
 • واریاسیون آبی 10 میل
 • واریاسیون نقره‌ای 20 میل

این رنگ مو برای افراد جوان بسیار مناسب است و کسانی که می‌خواهند موهای خود را به سبک جوان پسند رنگ کنند، می‌توانند از این ترکیب رنگ استفاده کنند.

 ترکیب رنگ مو برای موهای سفید

 

معرفی رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره 

خانم‌هایی که برای حفظ سلامت موهای خود، از دکلره کردن موها صرف نظر می‌کنند، با دیدن موهای سفید بر روی سرشان می‌توانند از ترکیب رنگ‌های گفته شده در زیر برای پوشش موهای سفید استفاده کنند. شناخت رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره به خانم‌ها این اطمینان را می‌دهد که بتوانند در منزل موهای سفید خود را رنگ کنند. از مهم‌ترین ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ موی نسکافه‌ای دودی بدون دکلره

یکی از ملیح‌ترین رنگ‌های قابل انتخاب، ترکیب رنگ روشن برای موهای سفید است که خانم‌ها می‌توانند موهای خود را به رنگ نسکافه‌ای دودی در بیاورند. برای این کار کافی است مواد زیر را با یکدیگر ترکیب کنید.

فرمول تهیه ترکیب رنگ موی نسکافه‌ای دودی بدون دکلره

 • رنگ مو دودی پایه 8 نصف تیوپ
 • رنگ تنباکویی پایه 7 یک چهارم تیوپ
 • رنگ زیتونی پایه 7 یک هشتم تیوپ
 • رنگ مرواریدی خاکستری پایه 7 یک سوم تیوپ
 • واریاسیون آبی و بنفش 2 سانتی‌متر

اگر بخواهید رنگ مو شما تیره‌تر از حد مشخص شده شود، باید میزان رنگ‌های دودی و خاکستری را در ترکیب رنگ گفته شده افزایش دهید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

 

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

رنگ زیتونی یکی از رنگ‌های خاص است که خانم‌ها بدون توجه به سن و سال خود می‌توانند از این ترکیب رنگ روشن برای پوشش موهای سفید خود استفاده کنند. شناخت بهترین ترکیب رنگ مو برای موهای سفید برای همه افراد یکسان نیست و با توجه به سن و سال خانم‌ها و همچنین رنگ پوست آنان تعیین می‌شود.

فرمول تهیه ترکیب رنگ موی زیتونی بدون دکلره

 • رنگ موی سه صفر یا E20
 • رنگ موی زیتونی شماره 10
 • واریاسیون سبز و نقره‌ای 2 سانتی‌متر
 • اکسیدان شماره 2 به میزان لازم

برای دریافت نتیجه بهتر کافی است ابتدا موهای خود را با رنگ موی سه صفر روشن کنید تا بتوانید به رنگ موی زیتونی دست پیدا کنید.

 

رنگ موی عسلی بدون دکلره

تناژ رنگ موی عسلی به گونه‌ای است که افراد دارای پوست تیره و روشن می‌توانند از آن استفاده کنند. شناخت رنگ ترکیبی برای موهای سفید باعث پوشش کامل مو شده و زیبایی ظاهر را افزایش می‌دهد. این رنگ مو نسبتا روشن است و برای خانم‌های دارای پوست مختلف مناسب است.

فرمول تهیه ترکیب رنگ موی عسلی بدون دکلره

 • رنگ موی شماره 9
 • رنگ موی دودی شماره 9.2
 • واریاسیون طلایی
 • اکسیدان 12 درصد

در ابتدا بهتر است واریاسیون طلایی را با اکسیدان 12 ترکیب کرده و بر روی موهای خود قرار دهید. این کار باعث یکدست شدن رنگ موی شما می‌شود. سپس با ترکیب مواد گفته شده می‌توانید از رنگ موی عسلی بدون دکلره لذت ببرید.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

 

معرفی بهترین مارک‌های رنگ مو برای موهای سفید

از آنجایی که رنگ مو دارای مواد شیمیایی است، بهتر است برای انتخاب رنگ مو به استانداردهای جهانی توجه داشته باشید. انتخاب بهترین مارک رنگ مو برای موهای سفید به شما این اطمینان را می‌دهد که بتوانید بهترین برندها را برای استفاده خریداری کنید. توجه به برخی از استانداردهای رنگ مو باعث می‌شود تا موهای سالم و با کیفیت‌تری داشته باشید. در ادامه به مهم‌ترین مارک‌های رنگ مو برای موهای سفید اشاره خواهیم داشت:

 • رنگ موی بیول

رنگ موی بیول یکی از بهترین رنگ موهای ایرانی با فرمولاسیون آلمانی است. این رنگ مو به دلیل تنوع رنگی زیبا و سازگاری با موهای ایرانی طرفداران زیادی پیدا کرده است. رنگ موی بیول به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا و آمونیاک کم بسیار پرفروش است. این رنگ مو سرشار از ویتامین C و B5 برای جوان‌سازی موها است. این رنگ مو ضدحساسیت می‌باشد و پوشانندگی بالایی دارد.

معرفی بهترین مارک رنگ‌ مو و ترکیب رنگ‌ مو برای موهای سفید

 

 • رنگ موی Palette

رنگ موی پلت از بهترین مارک رنگ مو برای موهای سفید برای استفاده بانوان است. رنگ موهای تولید شده این برند با انواع پوست سازگار بوده و باعث حساسیت پوستی نمی‌شوند. پلت همواره در تلاش است تا بتواند محصولات خود را با درجه کیفی بالا به مشتریان عرضه نماید. اگر برای موهای سفید خود به دنبال خرید یک برند معتبر با داشتن استانداردهای جهانی هستید، انتخاب رنگ موی پلت توصیه می‌شود.

بهترین مارک‌های رنگ مو برای موهای سفید

 

 • رنگ موی لورئال

لورئال یکی از کمپانی‌های تولید کننده رنگ مو است که فعالیت رسمی خود را از سال 1909 در کشور فرانسه آغاز کرد. این برند در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندهای تولید کننده محصولات آرایشی از جمله رنگ مو است. فرمولاسیون به کار رفته در تولید رنگ موهای این برند بسیار پیشرفته است و باعث جلوگیری از آسیب‌ زیاد به پوست و مو می‌شود. در حال حاضر لورئال در زمینه تولید انواع رنگ مو، اکسیدان، سرم محافظ مو و غیره مشغول به فعالیت است.

بهترین مارک‌های رنگ مو برای موهای سفید

 

 • رنگ موی بس Bes

بس یکی از برندهای ایتالیایی تولید کننده رنگ مو است که از فرمولاسیون گیاهی و دریایی برای تولید محصولات خود استفاده می‌نماید. این برند رنگ موهای خود را با کمترین مواد شیمیایی به بازار عرضه می‌نماید. محصولات برند بس دارای ماندگاری بالا هستند و قدرت پوشش فوق العاده‌ای دارند. افرادی که به دنبال رنگ روشن برای موهای سفید خود هستند، می‌توانند از محصولات این برند برای پوشش موهای سفید خود استفاده کنند.

بهترین مارک‌های رنگ مو برای موهای سفید

 

 • رنگ موی گارنیه Garnier

گارنیه یکی از قدیمی‌ترین تولید کننده‌های محصولات آرایشی است که توسط داروسازی به نام گارنیه تاسیس شد. این برند در تولید انواع محصولات بهداشتی نظیر رنگ مو بسیار تبحر دارد. در حال حاضر گران قیمت‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات برند گارنیه در نقاط مختلف جهان قابل خریداری است. ترکیب میوه‌ای به کار رفته در تولید هر رنگ مو باعث تمایز محصولات این برند از سایر برندها شده است.

بهترین مارک‌های رنگ مو برای موهای سفید

جمع بندی

دلایل زیادی وجود دارند که موهای سر رو به سفیدی می‌روند. از جمله این دلایل می‌توان به افزایش سن و سال، استرس بالا، استفاده از داروهای خاص، شوک ناگهانی، اختلالات هورمونی و غیره اشاره کرد. در این مقاله سعی شده است تا به ترکیب رنگ موی مناسب برای پوشش سفیدی مو پرداخته شود. هر کدام از ترکیب‌های بیان شده به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید موهای سفید خود را پوشش دهید.

کسانی که به دنبال پوشش موهای سفید خود بدون دکلره هستند، می‌توانند از بخش مربوطه ترکیب رنگ‌های مورد نظر خود را دریافت کنند. در انتها بهتر است برای خرید رنگ‌ مو به دنبال خرید از برندهای معتبر و با کیفیت و بهترین مارک رنگ مو برای موهای سفید باشید تا صدمات احتمالی موهای سر خود را به حداقل ممکن برسانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *