آرایش ناخن

معرفی بهترین رنگ لاک تابستانی

رنگ لاک‌‎های تابستانی

خانم‎‌ها اغلب برای زیباتر کردن ناخن‌‎های خود از لاک استفاده می‎‌کنند. لاک‎‌ها رنگ‌‎های متنوع و جذابی دارند و در رنگ‏‌های سرد و گرم به تولید می‎‌رسند. هر خانمی با هر سلیقه‌‎ای که دارد می‏‌تواند لاک مورد نظر خود را پیدا کرده و استفاده کند. در انتخاب رنگ لاک باید به نکاتی از جمله رنگ پوست، رنگ لباس، مد، مدل لباس {اسپرت یا مجلسی} و حتی فصل توجه نمود. حال در این قسمت به بررسی رنگ لاک تابستانی بپردازیم.

رنگ‌‏های لاک مناسب تابستان

اغلب رنگ‌‎های شاد در فصل تابستان مورد استفاده قرار می‎‌گیرند. در پایین به معرفی کردن رنگ لاک‌‎های تابستانی خواهیم پرداخت.

زرد پاستلی

یکی از رنگ‎‌های لاک برای تابستان که بسیار پرطرفدار و محبوب می‌‏باشد، رنگ “زرد پاستلی” است. در کل طیف زرد برای فصل تابستان بسیار مناسب و کاربردی است و هر کدام زیبایی خودشان را به ناخن‎های شما هدیه می‏دهند.

لاک رنگ زرد پاستلی

صورتی روشن

“صورتی روشن” از دیگر رنگ‏‌های لاک‌‎های تابستانی است. اگر رنگ پوست شما نه خیلی سفید است و نه خیلی سبزه (اصطلاحا گندمی است) این رنگ بسیار مناسب دست‎‌های شما است. این رنگ برای پوست سبزه و تیره اصلا مناسب نبوده و پیشنهاد نمی‌‎شود. و نیز اگر رنگ پوست شما سفید و روشن است، به جای این رنگ از “صورتی براق” استفاده کنید تا جلوه‎‌ی زیباتری روی دستان شما داشته باشد.

 

مقاله پییشنهادی : تبدیل لاک براق به مات

 

لاک رنگ صورتی روشن

نارنجی تیره

رنگ “نارنجی تیره” یکی از رنگ‏‌هایی است که برای همه‎‌ی پوست‎‌ها مناسب است و رنگی گرم به حساب می‎‌آید. به هین دلیل برای استفاده در فصل تابستان بسیار مناسب است. این رنگ جسارت و شجاعت زیادی به شما خواهد داد و بعد از استفاده از آن اعتماد به نفستان افزایش پیدا خواهد کرد.

لاک رنگ نارنجی تیره برای تابستان

هلویی

یکی از رنگ‏‌های بسیار پرطرفدار در فصل تابستان، رنگ “هلویی” می‏‌باشد. این رنگ برای مکان‎‌های رسمی یا اداری بسیار مناسب است؛ به این خاطر که رنگی ملایم بوده و جلب توجه نمی‏‌کند. این رنگ لاک تابستانی برای پوست‏‌های گندمی و متوسط بسیار کاربرد دارد و زیبایی کم نظیری به آن‎‌ها هدیه می‎‌دهد.

آبی فیروزه‌ای

“آبی فیروزه‎‌ای” یکی از محبوب‎‌ترین رنگ لاک‎‌های تابستانی است که با توجه به اینکه رنگ گرمی نیست، اما برای تابستان مناسب بوده و طرفداران زیادی دارد. این رنگ بسیار ملایم بوده و برای اداره‌‏جات یا مکان‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌‏گیرد. این رنگ لاک برای پوست‎‌های روشن تا گندمی مفید فایده است.

لاک رنگ آبی فیروزه‌ای

یاسی

رنگ “یاسی” نیز بسیار مناسب تابستان است. این رنگ لاک تابستانی با تاثیر گرفتن از گل‌‎های لیلیوم زیبایی خاصی به ناخن‎‌های شما هدیه خواهد داد و برای پوست‎‌های روشن تا گندمی مناسب است. این رنگ لاک با اینکه بسیار ملایم است، اما برای مهمانی و دورهمی‎‌ها رنگی شیک بوده و بسیار کاربرد دارد.

 

 

لاک یاسی برای تابستان

طرح لاک‌‎ها برای تابستان

یکی از پرطرفدارترین طرح‌‎ها در تابستان، طرح “هندوانه‌‎ای” است که به صورت‎‌های گوناگون و نیز سلیقه‌‎های متفاوت این طرح را اجرا می‎‌کنند. به طور مثال یک انگشت را سبز راه راه و دو انگشت را قرمز و نیز دو انگشت را به طرح هندوانه با سه نقطه مشکی که نشانگر هسته‎‌های آن است طراحی می‎‌نمایند؛ و نیز دیگر طرح‌‏ها.

طرح ناخن هندوانه‌‎ای

طرح‎‌های طیفی که از تیره به روشن هستند نیز در تابستان بسیار کاربردی بوده و ناخن‎‌ها را جذاب و زیبا می‏‌کنند. این طرح‎ ساده و شیک به این گونه که همه‎‌ی ناخن‌‎ها همرنگ باشند یا رنگ‎‌های متفاوت داشته باشند اجرا می‌شود.

طرح ناخن برای تابستان

طرح‎‌های گل کاکتوس روی ناخن‎‌ها با زمینه‎‌ی سفید، طرح لیمو، آلبالو و گیلاس، زنبور،کفش‌دوزک، بستنی، آناناس، برگ‏های سبز و موج دریا نیز طرح‌‎های پر طرفدار تابستانی هستند.

 

مقاله پییشنهادی : انواع مدل های ناخن

 

طرح‎‌هایی که خدمتتان معرفی کردیم به علت شاد بودن برای فصل تابستان مناسب هستند و هر کس متناسب با ذوق و سلیقه‌‎ی خود می‎‌تواند هر کدام از طرح‌‏ها را روی ناخن‌‎های خود اجرا نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *