رنگ مو

بهترین ترکیب های رنگ مو دودی

بهترین ترکیب های رنگ مو دودی

انتخاب رنگ موی مناسب همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ خانم‌هاست. هر فرد با توجه به رنگ پوست خود می‌تواند یک رنگ موی مناسب را انتخاب نماید. علاوه بر رنگ پوست، فرم صورت نیز در انتخاب رنگ مو مؤثر است. رنگ مو دودی یکی از رنگ‌های قابل انتخاب خانم‌هاست که از محبوبیت زیادی برخوردار است.

چند نکته کلیدی در انتخاب رنگ مو وجود دارد که باعث انتخاب نهایی خانم‌ها می‌شود. شناخت رنگ پوست، رنگ چشم و ابرو، فرم صورت و همچین تناسب چهره می‌تواند در انتخاب نهایی رنگ مو مؤثر باشد. در این مقاله قصد داریم تا به رنگ مو دودی بپردازیم و چند فرمول عالی برای ساخت این رنگ موی زیبا را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

کاتالوگ رنگ دودی

رنگ موی دودی به چند رنگ مختلف تقسیم می‌شود که هر کدام دارای زیبایی‌های مخصوص به خود است. خانم‌ها می‌توانند برای رنگ موی دودی از ترکیب رنگ‌های روشن و یا تیره استفاده کنند. از مهم‌ترین کاتالوگ رنگ موی دودی می‌توان به رنگ موی دودی زیتونی ، رنگ مو شکلاتی دودی ، رنگ موی دودی تیره و رنگ موی عسلی دودی اشاره کرد.

باید توجه داشته باشید که جهت انتخاب نهایی رنگ مو کافی است به موارد گفته شده در مقدمه مقاله توجه داشته باشید. نمی‌توان برای تمام افراد یک ترکیب رنگ فوق العاده را پیشنهاد کرد، چرا که فرم صورت هر شخص متفاوت است و رنگ پوست گوناگونی دارد.

 

انواع ترکیب‌های رنگ دودی

آشنایی با انواع ترکیب‌های رنگی موی دودی باعث می‌شود تا بتوانید طیف رنگ‌های روشن و تیره را برای ظاهر خود انتخاب کنید. انتخاب رنگ مو متناسب با سلیقه هر فرد انجام می‌شود. در ادامه به چند فرمول عالی برای ساخت رنگ موی دودی اشاره خواهیم داشت:

 

رنگ موی دودی زیتونی

رنگ موی دودی زیتونی

برای داشتن رنگ موی زیتونی دودی کافی است نصف تیوپ رنگ موی شماره 8.11 را با نصف تیوپ رنگ موی شماره 7.2 ترکیب کرده و 40 سی سی اکسیدان 6 درصد به آن اضافه کنید. به تمام مواد 20 سی سی آب اضافه کرده تا به مواد ایده‌ال خود برسید. برای استفاده از این رنگ مو باید زمینه موی شما روی پایه 8 دکلره باشد. مواد به دست آمده را به مدت 45 دقیقه بر روی موهای خود قرار دهید. سپس موهای خود را آبکشی کنید.

 

رنگ مو دودی نسکافه ای

رنگ مو دودی نسکافه ای

بسیاری از افراد علاقه‌مند هستند تا از رنگ موی نسکافه‌ای استفاده کنند. رنگ مو دودی نسکافه ای زیبایی خاص خود را دارد و برای ساخت این ترکیب کافی است نصف رنگ موی بلوند دودی تیره را با یک سوم تیوپ بلوند تیره ترکیب کرده و به آن یک چهارم تیوپ قهوه‌ای نسکافه‌ای روشن و اکسیدان 6 درصد اضافه کنید. برای استفاده از این رنگ باید زمینه موی شما روی پایه 6 دکلره قرار داشته باشد.

 

رنگ موی صدفی دودی

رنگ موی صدفی دودی

برای داشتن ترکیب رنگ موی صدفی دودی ابتدا باید با دکلره کردن موهای خود، رنگ پایه را به 10 برسانید. این کار باعث می‌شود تا جذابیت رنگ موهای شما افزایش پیدا کند. برای ساخت این ترکیب رنگ مرواریدی شماره 12 را با رنگ موی صدفی ترکیب کنید. با اضافه کردن رنگ موی بلوند دودی روشن شماره 8.1 و اکسیدان 6 درصد، به ترکیب صدفی دودی دست پیدا کنید. رنگ موی آماده شده را بر روی موهای سر خود قرار دهید. بعد از گذشت 15 دقیقه موهای خود را آبکشی کنید.

 

رنگ مو دودی خاکستری

رنگ مو دودی خاکستری

این رنگ مو چیزی بین رنگ سفید و خاکستری است که زیبایی خاص خود را دارد. رنگ مو دودی خاکستری برای بسیاری از خانم‌ها باعث جذابیت چهره آن‌ها می‌شود. برای داشتن این ترکیب رنگ کافی است به اندازه 30 میل، رنگ موی روشن بلوند دودی شماره 10.1 را با 40 میل رنگ موی بلوند خاکستری شماره a10 ترکیب کنید. به آن‌ها 40 میل رنگ موی نقره‌ای شماره 90.1 را اضافه کنید.

به ترکیب اولیه، رنگ موی سه صفر و واریاسیون خاکستری اضافه کنید. به اندازه 15 میل از واریاسیون نقره‌ای و آبی را نیز درون آن بریزید. در انتها به اندازه 2 برابر رنگ مو، اکسیدان شماره دو استفاده کنید. برای استفاده از این ترکیب باید زمینه موی شما دکلره شماره ده باشد.

 

رنگ موی عسلی دودی

رنگ موی عسلی دودی

یکی دیگر از رنگ موهای دودی پرطرفدار، رنگ موی عسلی دودی است که استفاده از آن می‌تواند باعث جذابیت چهره خانم‌ها شود. برای ساخت رنگ مو دودی عسلی کافی است 20 میل رنگ بلوند شکلاتی را با 70 میل عسلی روشن ترکیب کرده و به آن‌ها 30 میل دودی روشن اضافه کنید. مخلوط به دست آمده را با اکسیدان 9 درصد و واریاسیون 5 سانت و 10 سانت ترکیب کرده تا به رنگ موی عسلی دودی دست پیدا کنید.

 

رنگ مو دودی طلایی

رنگ مو دودی طلایی

رنگ موی دودی طلایی نیز به دلیل داشتن جذابیت فراوان، مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. برای به دست آوردن ترکیب این رنگ، کافی است به اندازه 10 میل رنگ بلوند دودی طلایی 8.31 را با واریاسیون دودی 0.11 ترکیب کنید. به اندازه 2 میل واریاسیون نقره‌ای 22 به آن اضافه کنید. به ترکیب به دست آمده 30 سی سی اکسیدان شماره 1 اضافه کنید و بر روی موهای خود قرار دهید. پس از گذشت 15 دقیقه موهای خود را آبکشی کنید.

 

رنگ موی دودی روشن

رنگ موی دودی روشن

رنگ دودی روشن برای کسانی که دارای رنگ پوست سبزه هستند مناسب است. برای به دست آوردن این ترکیب 40 میل رنگ موی بژ متوسط را با 30 میل رنگ موی بژ روشن اضافه کنید. به آن 30 میل رنگ موی زیتونی شماره 7 اضافه کنید. ترکیب به دست آمده را با اکسیدان نمره 1 و واریاسیون نقره‌ای مخلوط کنید. ترکیب را بر روی موهای سر خود قرار دهید.

 

رنگ مو دودی تیره

رنگ مو دودی تیره

استفاده از رنگ موی دودی تیره برای کسانی که دارای پوست روشن هستند مناسب‌تر است. جهت استفاده از این ترکیب کافی است رنگ شماره 8 را با 20 میل رنگ زیتونی 7 ترکیب کنید. به آن واریاسیون نقره‌ای اضافه کنید. استفاده از اکسیدان 6 درصد برای ایجاد نهایی این فرمول الزامی است. پس از آماده کردن رنگ موی دودی تیره آن را بر روی موهای سر خود قرار دهید. موهای‌تان را پس از گذشت 20 دقیقه آبکشی کنید.

 

رنگ مو دودی نقره ای

رنگ مو دودی نقره ای

رنگ مو دودی نقره ای برای افرادی که دارای سن و سال جوان هستند، مناسب است. برای استفاه از این ترکیب باید پایه رنگ موی سر شما دکلره 9 باشد. جهت ایجاد این ترکیب، یک چهارم تیوپ رنگ خاکستری را با یک چهارم تیوپ رنگ سوپر بلوند خاکستری ترکیب کنید. به آن نصف تیوپ رنگ سوپر بلوند دودی اضافه کنید. در نهایت به ترکیب آماده شده 2 سانت رنگ یاسی اضافه کنید. ده سانت واریاسیون نقره‌ای را درون آن قرار دهید.

 

رنگ موی یاسی دودی

رنگ موی یاسی دودی

ترکیب رنگ موی یاسی دودی یکی از رنگ‌های جذاب و پرطرفدار امروزی است که با ترکیب مواد گفته شده در ادامه می‌توانید یک رنگ موی جذاب برای خود تهیه کنید. برای داشتن رنگ موی یاسی دودی کافی است یک چهارم تیوپ رنگ دودی شماره 8.1 را با یک چهارم تیوپ رنگ یاسی ترکیب کنید. یک هشتم تیوپ رنگ صورتی اطلسی را به آن اضافه کنید. استفاده از اکسیدان شماره 1 و ترکیب واریاسیون بنفش و نقره‌ای به مواد اولیه باعث ایجاد رنگ موی یاسی دودی می‌شود.

علاوه بر موارد گفته شده می‌توانید از رنگ مو بلوند دودی برای جذاب شدن چهره خود استفاده کنید. ترکیب کردن دقیق مواد گفته شده در هر رنگ مو باعث می‌شود تا به فرمول مورد نظرتان دست پیدا کنید.

رنگ مو دودی بدون دکلره

برای استفاده از رنگ موی دودی طبیعی بدون دکلره با استفاده از ترکیب کردن مواد زیر می‌توانید به آسانی یک رنگ موی طبیعی تهیه کنید. برای این کار کافی است رنگ‌های بژ متوسط روشن را به اندازه 35 میل با 30 میل رنگ زیتونی ترکیب کرده و به آن‌ها 20 میل رنگ دودی شماره 6 اضافه کنید. استفاده از واریاسیون نقره‌ای 4 سانت در این ترکیب باعث تولید یک رنگ مو دودی بدون دکلره جذاب می‌شود.
پس از تهیه این رنگ، کافی است آن را به مدت چند دقیقه بر روی موهای خود قرار دهید. سپس با آب ولرم آبکشی کنید و از نتیجه کار لذت ببرید.

 

جمع بندی

رنگ موی دودی یکی از رنگ‌های جدید و پرطرفدار است که می‌تواند به صورت روشن، تیره و با ترکیب مواد مختلف ایجاد شود. در این مقاله سعی شده است تا به صورت کامل به فرمول ساخت رنگ مو دودی پرداخته شود. برای انتخاب نهایی رنگ مو کافی است به وضعیت چهره و رنگ پوست خود توجه داشته باشید تا در نهایت بتوانید یک رنگ متناسب با ظاهر خود را انتخاب کنید. برای استفاده از فرمول‌های گفته شده، کافی است به مقدار مواد بیان شده هر ترکیب دقت کنید. طبق فرمول ترکیب رنگ مورد نظر خود را تهیه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *