آرایش مو, رنگ مو

جذابترین ترند رنگ موی پاییزی 2022 را بشناسید

جذابترین ترند رنگ موی پاییزی 2022 را بشناسید

بهترین رنگ موی پاییزی 2022 چه رنگی است؟ ترند رنگ مو پاییزی 1401 چیست؟ با تغییر فصل، رنگ‌هایی که بیشتر مناسب آب‌وهوای آن فصل است، بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد. همان‌طور که در فصل تابستان، از رنگ‌های خنک و سرد برای لباس، آرایش صورت و رنگ مو استفاده می‌شود، طبیعتاً در فصول سرد سال مثل پاییز، رنگ‌هایی که مورداستفاده قرار می‌گیرند، متفاوت از رنگ‌هایی است که در فصل تابستان استفاده می‌شود.

قبل از اینکه بخواهید موی خود را رنگ کنید، به یک طرح رنگی نیاز دارید و چه چیزی بهتر از طبیعت می‌تواند یک رنگ مو به شما پیشنهاد دهد؟ به همین سبب هرساله رنگ‌ها و مدل‌های خاصی از مو، در فصل پاییز ترند می‌شود که در این جا، قصد داریم رنگ موی پاییزی 2022 که در این سال باب شده است را به شما عزیزان معرفی کنیم. پس تا پایان همراه ما باشید، تا از این مدل‌ها آن چیزی که سلیقه شما بوده و بیشتر به چهره شما می‌نشیند را انتخاب کنید.

ترندهای رنگ موی پاییزی 2022

در فصل‌های سرد مثل پاییز، بیشتر از این که رنگ‌‌های روشن‌ ترند شوند، رنگ‌های تیره هستند که خودنمایی می‌کنند. البته در میان این رنگ موها، تناژهای روشن هم دیده می‌شود؛ اما کلیت رنگ‌هایی که در فصل پاییز استفاده می‌شود، متمایل به رنگ‌های تیره است. در قسمت بعد رنگ موی مناسب پاییز که طبق آخرین مجلات مد و فشن به ثبت رسیده است را با هم بررسی می‌کنیم.

1. سبزه طلایی رنگ موی پاییزی 1401

شاید اسم این رنگ مو کمی عجیب به نظر برسد! اما باید توجه داشته باشید که منظور از این رنگ، ترکیبی از ریشه‌های تیره و سبزه، در کنار هایلایت‌ بسیار ملایم طلایی است. این رنگ مو، بیشتر برای افرادی که پوست روشن و موهای بلند دارند توصیه می‌شود. با این رنگ مو، می‌توانید در زیر نور خورشید، درخشندگی مات مو را در کنار براقیت انتهای طره‌های مو، به همراه داشته باشید.

2. هایلایت فر مناسب پاییز 2022

اگر موهای فر دارید و یا به این مدل علاقه داشته و قصد دارید موهای خود را فر کنید، می‌توانید از این رنگ مو استفاده بهینه‌ای داشته باشید. این مدل رنگ مو، تنها قسمت‌های فر شده مو را شامل می‌شود. به این شکل که باید تا اواسط مو و تا جایی که برای فر کردن در نظر دارید آن را رنگ کنید و یا اگر موی فری دارید، رنگ را باید تا قسمتی قرار دهید که قصد ندارید آن را صاف کنید. این یکی شکلی از بالیاژ است، به این معنی که هایلایت‌ها تا ریشه نمی‌روند و بیشتر روی قدهای میانی تا انتهایی تمرکز می‌کنند. با این رنگ مو، تابش نور خورشید می‌تواند یک درخشندگی را در کنار ماتی برای شما به همراه بیاورد.

برای دیدن ترندهای آرایشی 2022 به مقاله آرایش پاییزی مراجعه کنید.

3. فر مسی از رنگ موهای پاییزی پرطرفدار

یکی دیگر از رنگ موهای پاییزی که برای افرادی که موی فر دارند، در لیست ترند رنگ موی پاییزی 2022 قرار گرفته است، رنگ مسی است. این رنگ، سال‌های پیش هم جزو ترندهای رنگ مو بوده است که جدیداً نیز به این لیست بازگشته است. این رنگ مو، برای افرادی که پوست تیره و سبزه‌ای داشته باشند، زیبایی دو چندانی را به همراه خود می‌آورد.

در مقاله رنگ موی 2022 ترندهای سال را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه کنید.

4. قرمز قهوه‌ای گرم رنگ موی مناسب پاییز

یکی دیگر از ترندهای رنگ موی پاییزی 2022 رنگ قرمز قهوه‌ای است. این رنگ مو درحقیقت تناژی تیره‌تر از رنگ مسی است. درصورتی‌که به تناژهای رنگ مسی علاقه داشته باشید اما بخواهید رنگی تیره‌تر از آن را بر روی موهای خود پیاده کنید، بهترین رنگ پیشنهادی، رنگ قرمز قهوه‌ای است. این رنگ، یک خوشامدگویی زیبا به فصل پاییز است که هم برای افراد با پوست روشن و هم افراد با پوست تیره مناسب است.

5. کاراملی براق برای پاییز 2022

اگر حاضر نیستید بلوندی را که در تمام تابستان بر روی موی خود داشتید کنار بگذارید، اما می‌خواهید کمی تغییر در تناژ آن داشته باشید، به‌جای بلوند سرد یخی رنگ‌های طلایی را انتخاب کنید! رنگ مو کاراملی با تناژهای طلایی، دقیقاً این حس را برای شما به همراه خواهد داشت. ریشه رنگ مو کاراملی، به رویه‌های طلایی براق، می‌تواند موی شما را در هرجایی که نور وجود داشته باشد بدرخشاند!

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک رنگ مو برای موهای سفید

6. هایلایت میانه از رنگ موهای پاییزی

در این مدل رنگ موی پاییزی 2022 رنگ در قسمت‌های ریشه، تا اواسط تارهای مو تیره بوده و از یک جایی به بعد رنگ تیره به رنگ روشن تبدیل می‌شود که این تبدیل می‌تواند با حالت فید همراه باشد. حال برای این هایلایت می‌توان از انواع رنگ مو بلوند استفاده کرد. این رنگ مو ترند رنگ موی پاییزی 1401 است که نیاز زیادی هم به نگهداری ندارد. به این معنی که با رشد موی شما، تا حد زیادی این مدل، جذابیت اولیه خودش را حفظ می‌کند.

اگر طرفدار رنگ های فانتزی هستید مقاله رنگ‌ موی فانتزی بدون دکلره را مطالعه کنید.

7. قهوه‌ای/طلایی رنگ موی پاییزی 1401

این رنگ مو که در لیست رنگ موی مناسب پاییز قرار دارد، از ریشه مو با قهوه‌ای روشن شروع شده و میانه‌های مو، بیشتر تمایل به رنگ مسی روشن دارد. در انتهای ریشه مو نیز باید رنگ غالب، رنگ طلایی باشد. با فید کردن این سه رنگ بر روی مو، می‌توان یک رنگ بسیار زیبا و دلنشین را در پاییز بر روی مو اعمال کرد.

8. رنگ موی ترکیبی از قهوه‌ای و شرابی

از دیگر رنگ موهای پاییزی که توسط مجلات مد روز به سال 2022 نسبت داده شده است، رنگ مویی است که به شکل تلفیقی از قهوه‌‌ای یا سبزه تیره، با شرابی حاصل شده باشد. در واقع، اضافه کردن رنگ شرابی یا رنگ بنفش تیره، می‌تواند یک دو بعدی جذاب بر روی موی شما به وجود بیاورد و در فصل پاییز، شما را جذاب‌تر از همیشه نشان دهد.

برای دیدن رنگ موهای پاییزی 1400 نیز می‌توانید مقاله رنگ مو پاییزی را مشاهده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله ترند رنگ موی پاییزی 2022 مورد بررسی قرار گرفت. رنگ‌های تیره و روشن که در پاییز 2022 ترند شده‌اند، بررسی شد. باید در نظر داشته باشید که شما هر رنگی را می‌توانید در پاییز استفاده کنید و این بستگی به سلیقه شما دارد. اما برخی رنگ‌ها در پاییز بیشتر به چشم می‌آیند و برخی دیگر، از مرحله به چشم آمدن گذشته و ترند می‌شوند. شما عزیزان می‌توانید این ترند‌های رنگ مو را برای موهای خود اعمال کنید و در صورتی که نسبت به آن‌ها رضایت داشتید، آن رنگ را در فهرست علاقه‌های خود قرار دهید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در راستای رنگ موی پاییزی 1401 در اختیار شما قرار داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما وجود داشت، در قسمت نظرات آن را برای ما به ثبت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.