لوازم برقی

نکاتی که باید برای خرید بهترین مارک سشوار توجه کنید

نکاتی که باید برای خرید بهترین مارک سشوار توجه کنید

ازجمله خریدهای مهم هر آدم صاحب‌سلیقه‌ای انتخاب لوازم برقی آرایشی است. عموماً لوازم برقی آرایشی را با حساسیت و ظریف بینی زیادی می‌خریم و اگر بودجه‌بندی مناسبی هم برای کنار گذاشته باشیم انتخاب برند مورد اعتماد حتماً اولویت ماست. این موضوع در مورد لوازم‌آرایشی مربوط به مو جدی‌تر است. انتخاب بهترین مارک سشوار ازجمله همین لوازم‌آرایشی برقی است که همیشه برای خرید آن، هزینه و وقت مناسبی در نظر گرفته می‌شود.
ما انتظار داریم این مقاله با ارائه اطلاعات مفید و کافی، راهنمای خوبی برای خرید بهترین مارک سشوار در ایران باشد.

انواع سشوار کدام است؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید سشوار یک کلمه فرانسوی Sèche-cheveux است و با همین نام در کشور ما شناخته‌شده. این دستگاه برقی جمع‌وجور برای خشک‌کردن و حالت دادن به موها استفاده می‌شود و ازجمله ابزار ثابت بسیاری از خانه‌ها و همه سالن‌های زیبایی به شمار می‌رود.
برای شناخت بهتر این وسیله پرکاربرد بهتر است با انواع آن آشنا شوید؛ بهترین برند سشوار متناسب با توان و حرارتی که تولید می‌کند در شش دسته‌بندی قرار می‌گیرد:
● خانگی
● حرفه‌ای
● نیمه‌حرفه‌ای
● آیونیک (یون دار)
● سرامیکی
● تیتانیوم

– بهترین مارک سشوار خانگی و ویژگی‌های آن

بهترین مارک سشوار خانگی
اگر مصرف‌کننده عادی هستید و حساسیت زیادی برای رسیدگی به موهایتان بعد از حمام یا پیش از حضور در مهمانی ندارید، بهترین مارک سشوار خانگی را انتخاب کنید؛ حرارت کم، سرعت‌پایین، توان کم و درمجموع تنظیمات ساده.
ناگفته نماند که سشوار خانگی عموماً فقط برای خشک‌کردن مو بعد از حمام کاربرد دارد و با وجود قیمت ارزان آن را به افراد حرفه‌ای و آرایشگران پیشنهاد نمی‌دهیم.

– سشوار نیمه‌حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

سشوار نیمه‌حرفه‌ای ازنظر عملکرد و کاربرد چند پله بالاتر از نوع خانگی است و می‌تواند بخش زیادی از انتظارات افراد پرمصرف را برآورده کند. ازنظر سرعت، حرارت و تنظیمات، سشوار نیمه‌حرفه‌ای گزینه خوبی است و اگر قصد خرید بهترین مارک سشوار را دارید، می‌توانید روی این نوع حساب کنید.

– سشوار حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

همه‌چیزتمام! این بهترین توصیف برای معرفی بهترین مارک سشوار حرفه‌ای است. این نوع، با توان عالی، حرارت بسیار مناسب و بدون آسیب به مو و عمر مفید طولانی قطعاً گزینه اول خرید خواهد بود.
مراقب باشید کلمه حرفه‌ای شما را به اشتباه نیندازد. سشوار حرفه‌ای لزوماً برای آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی و افراد حرفه‌ای ساخته نشده است. درواقع کاربرد بسیار عالی و آیتم‌هایی که در یک محصول حرفه‌ای وجود دارد، آن را به گزینه اول خرید برای همه افراد می‌کند.
بنابراین اگر یک آدم باحوصله و عاشق رسیدگی تمام و کمال به موهایتان هستید و دوست ندارید چندساعت از وقت خود را صرف رفت‌وآمد و نشستن روی صندلی آرایشگاه کنید در مورد خرید یک سشوار حرفه‌ای اصلاً تردید نداشته باشید.

سشوار آیونیک (یون دار) چه نوع سشوار است؟

سشوار آیونیک (یون دار) چه نوع سشوار است؟

اگر گیسوانی ضخیم یا موجدار دارید، خرید یک نوع یون دار برای شما لازم است. وقتی از این نوع سشوار استفاده می‌کنید، یون‌های منفی تولیدشده در دستگاه باعث کاهش حجم و خشک شدن سریع موها می‌شوند و در پایان، به موهایتان درخشندگی چشمگیری می‌دهد.

سشوار سرامیکی چگونه کار می‌کند؟

یک رفیق صمیمی برای انواع مو! پوشش سرامیکی یا چینی داخل سشوار، پخش گرما را یکنواخت می‌کند و بدون اینکه حس کنید دستگاه داغ شده است، می‌توانید تا مدتی طولانی سشوار بکشید.
همچنین یون‌های منفی تولیدشده در بهترین مارک سشوار سرامیکی کمک می‌کند موها زودتر خشک شوند و بعد از هر بار حمام و سشوار، وز نشوند. ناگفته نماند که فناوری جدید مادون‌قرمز در بعضی از سشوارهای سرامیکی، گرما را به داخل موها هدایت می‌کند و باعث گرم و بهتر خشک شدن مو می‌شود.

ویژگی‌های سشوار های تیتانیومی

بهترین مارک های سشوار مناسب موهای پرپشت، سشوار از جنس تیتانیوم است. به لطف چنین سشوارهایی وقت کمتری برای خشک‌کردن موهایتان صرف می‌کنید. همچنین نباید از دو ویژگی مهم سبکی و کاربرپسند بودن این نوع سشوار غافل شد.

 

مقاله پییشنهادی : بهترین مارک اتو مو

 

نکات مهم برای خرید سشوار خوب کدام است؟

آشنایی همه‌جانبه با فاکتورهای مهم خرید یک سشوار خوب، کمک می‌کند با خیال آسوده تصمیم بگیرید و نگران ضرر رسیدن به جیبتان هم نباشید. یک راهنمای خرید سشوار خوب شامل موارد زیر است:
● نوع موتور
● قدرت
● فناوری تولید یون
● فناوری تورمالین
● حرارت، سرعت و دکمه باد سرد
● دکمه‌های ویژه و خاص
● نوع المنت
شناخت نوع موتور

نکات مهم برای خرید بهترین مارک سشوار کدام است؟

سشوارهای نوع خانگی، موتور سبک اصطلاحاً DC دارند درحالی‌که سشوارهای حرفه‌ای با موتور سنگین یا AC کار می‌کنند. قابلیت AC یعنی سشوار تنظیمات حرارت و سرعت جداگانه‌ای دارد و شما با کمک دو دکمه مجزا می‌توانید علاوه بر تنظیم حرارت (سرد، گرم و ملایم) سرعت کار دستگاه را هم مطابق نیازتان تنظیم کنید.
اما موتور DC این‌طور نیست و هردو تنظیم حرارت و سرعت با یک دکمه انجام می‌شود. با این اوصاف، اگر یک مصرف‌کننده حرفه‌ای یا آرایشگر هستید، سشوار با موتور سنگین بهترین گزینه برای کار براشینگ مو است.

● کارکرد موتور

توان مصرفی انواع مارک سشوار خانگی معمولاً 2000 وات به پایین است و سشوارهای حرفه‌ای و فوق حرفه‌ای هم قدرت موتور 2 هزار وات به بالا دارند.

بسیار مهم: در بازار گردی‌ها چشمتان به سشواری با توان 3 هزار وات به بالا خورده است؟ روی تقلبی بودن آن شک نکنید. حداکثر توان بهترین مارک سشوار در جهان بین 2500-2600 وات است.

● فناوری تولید یون منفی

همان‌طور که بالاتر برایتان توضیح دادیم، آیتم آیونیک به بهتر و سریع‌تر خشک شدن موهای خیس کمک می‌کند. هسته‌ای که در موتور سشوارهای آیونیک قرار دارد در کنار خشک‌کردن مو، کمک می‌کند تا چربی داخل مو حفظ شود و بعد از هر بار سشوار کشیدن، موها وز یا به هم چسبیده نباشند.
هنگام خرید سشوار آیونیک یک نکته را حتماً در نظر بگیرید:
◄ یا سشوار با دکمه آیونیک بخرید که در فرایند خشک‌کردن، می‌توانید آن را فشار بدهید و بار مثبت موجود در موهایتان را منفی کنید.
◄ یا سشوار تمام آیونیک انتخاب کنید تا نیاز به فشردن هیچ دکمه‌ای هنگام سشوار کشیدن نداشته باشید.

نکته: آیتم تمام آیونیک ازجمله مهم‌ترین نیازهای هر آرایشگری در محل کارش است. از طرف دیگر، قابلیت آیونیک بودن سشوار باعث می‌شود موقع خشک‌کردن موها، آسیب کمتری به مو وارد شود.

● روکش تورمالین سشوار

نکات مهم برای خرید بهترین مارک سشوار کدام است؟
این آیتم جزو فناوری نوین است و شامل یک روکش از جنس تورمالین روی بدنه دستگاه می‌شود. تقریباً کاربردی شبیه به سشوارهای آیونیک دارد با این تفاوت که آیونیک بعد از وصل شدن جریان برق، یون منفی را تولید می‌کند اما سشوار تورمالین با افزایش دما یون می‌سازد.

● تنظیمات حرارت، سرعت و باد سرد

این قابلیت برای افرادی خوشایند، ویژه و مهم است که همیشه از سشوار استفاده می‌کنند یا یک سالن زیبایی را می‌گردانند. دکمه تنظیم حرارت کمک می‌کند هرزمان که نیاز به حرارت کم یا زیاد دارید، آن را بالا و پایین کنید یا حتی با باد سرد کارتان را ادامه بدهید. در این مورد می‌توانید از راهنمایی‌های فروشنده یا افراد باتجربه بهره بگیرید.

● آیتم‌های ویژه

این آیتم‌ها را روی دستگاه‌های حرفه‌ای و فوق حرفه‌ای پیدا می‌کنید که شامل دکمه توربو یا دکمه کاهش سرعت می‌شود. آرایشگران سالن‌های زیبایی برای براشینگ مو همیشه آماده فشار دادن دکمه توربو هستند و به دکمه کاهش سرعت برای رنگ یا مش کردن مو عادت دارند.
شاید دوست داشته باشید سشواری با سری‌های متنوع انتخاب کنید؛ دیسپانسر، متمرکزکننده و ماساژور ازجمله آن‌هاست. سری ماساژور همیشه احساس لذت‌بخش همراه با آرامش را موقع سشوار کشیدن موهایتان ایجاد می‌کند. همچنین از آیتم حلقه آویز دستگاه و طول سیم آن نباید غافل شد.

● جنس المنت

المنت به‌کاررفته در سشوارهای مدرن از جنس سرامیک است که باعث کاهش مصرف برق می‌شود. بااینکه این فناوری چندان هم به‌صرفه نیست و خرید چنین سشواری نیاز به داشتن یک جیب خوشحال دارد، اما تأثیر خوبی روی حالت مو و سرعت خشک شدنش می‌گذارد.
نکته منفی در مورد المنت‌های سرامیکی این است که اصلاً دربرابر ضربه مقاوم نیستند. پس اگر سشوار از دست شما بیفتد باید با آن خداحافظی کنید یا وقت و هزینه برای تعمیرش در نظر بگیرید.
خوب است بدانید که تقریباً همه انواع بهترین مارک سشوار مو با المنت نیکل کار می‌کنند.

بهترین مارک سشوار چیست؟

خوب است بدانید که در بازار لوازم برقی آرایشی و مخصوصاً سشوار، برندهای پرطرفداری مثل بابیلیس Babyliss، رمینگتون Remington، فیلیپس Philips و جیمی Gemei حرف اول را می‌زنند. شما می‌توانید با توجه به نیاز مصرفی و بودجه‌بندی خود، با خیال راحت از بین یکی از این برندها انتخاب کنید. در ادامه دو مورد از پرطرفدارترین‌ها را معرفی می‌کنیم:

1- سشوار نیمه‌حرفه‌ای رمینگتون مدل D8700

سشوار نیمه‌حرفه‌ای رمینگتون
برند آمریکایی رمینگتون در سال 1816 فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر یکی از بهترین برندها در صنعت لوازم برقی آرایشی به‌حساب می‌آید.

موتور این سشوار DC است و احتمالاً نتیجه می‌گیرید که قدرت چندانی ندارد. همین‌جا توقف کنید! رمینگتون مصرف‌کننده عادی را هم جدی گرفته است و از یک موتور بسیار قوی استفاده می‌کند. با وجود توان 2100 واتی می‌توانید در زمانی کوتاه، موهایتان را خشک‌کنید.

این سشوار نیمه‌حرفه‌ای با موتور سبک و کم‌صدا می‌تواند یک گزینه مناسب برای افرادی باشد که زیاد از سشوار استفاده نمی‌کنند. همچنین نباید از ویژگی تولید باد سرد برای حالت دادن به موها غافل شد.

ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2100
● طول سیم: 8/1 متر
● ولتاژ: 125
● امکانات ابزار: سری دیسپانسر
● ابزار فرم دهنده مو: دارد
● فناوری تولید یون: دارد
● نوع موتور: DC
● کاربرد به‌صورت: نیمه‌حرفه‌ای
● جنس المنت: سرامیک

2- سشوار بابیلیس مدل D342E

سشوار بابیلیس، بهترین مارک سشوار
موتور 2200 واتی بابیلیس خیال شما را بابت داشتن یک وسیله برقی کم‌مصرف راحت می‌کند. در نظر داشته باشید که دکمه‌های تنظیم سرعت و حرارت روی دسته سشوار با توجه به جنس مو و نیاز شما طراحی‌شده‌اند.
همچنین ازجمله لوازم جانبی یک سری تنظیم‌کننده است که با آن می‌توانید بهتر و سریع‌تر به موهایتان حالت بدهید. آیتم‌های ویژه‌ای مثل حلقه آویختن دستگاه، دکمه باد سرد، دیسپانسر و متمرکزکننده قرار است نظر شما را به‌خوبی جلب کند.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2200
● امکانات ابزار: سری دیسپانسر
● نوع موتور: DC
● کاربرد به‌صورت: نیمه‌حرفه‌ای

معرفی بهترین مارک سشوار خانگی

سشوارهای خانگی عموماً سبک‌تر و کم‌صدا تر از سشوارهای نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای هستند. افرادی که به‌صورت جدی و همیشگی نیاز به این دستگاه ندارند و فقط در مواقع خاص مثل مهمانی یا عکاسی از سشوار استفاده می‌کنند بهتر است نوع خانگی آن را انتخاب کنند.

1- سشوار بابیلیس مدل D372E

سشوار بابیلیس مدل D372E
این سشوار فقط یک سشوار خانگی نیست و از پس نیازهای یک آرایشگر حرفه‌ای هم برمی‌آید! بابیلیس مصرف برق پایینی دارد و دقیقاً به همین دلیل محبوب دل‌ها شده است. اگر یک مصرف‌کننده عادی هستید ولی دوست آرایشگر شما هنوز به آنچه شما دارید ایمان نیاورده کافی است آیتم‌های ویژه تولید باد سرد، فیلتر هوای جداشونده و قابلیت سیم‌جمع‌کن را به او یادآور شوید.
ناگفته نماند که باد سرد سشوار معمولاً برای احساس راحتی به فرد در زمان استفاده طولانی از دستگاه تولید می‌شود تا از گرما کلافه نشود. همچنین باید به سرعت پرتاب باد سشوار اشاره‌کنیم که 75 کیلومتر بر ساعت است که با حلقه آویختن دستگاه و دو حالت باد و سه حالت گرما می‌تواند به‌خوبی نظر شما را جلب کند.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2000
● طول سیم: 8/1 متر
● وزن: 550 گرم
● اقلام همراه: 1(سری دیسپانسر)
● نوع موتور: DC
● کاربرد به‌صورت: خانگی، نیمه‌حرفه‌ای

2- سشوار گوسونیک مدل GHD251

سشوار گوسونیک مدل GHD251، بهترین مارک سشوار
این سشوار خانگی با وزن سبک و کاربرد آسان می‌تواند نیازهای اولیه یک مصرف‌کننده معمولی را برآورده کند. با توجه به نظرات مشتریان پیش‌ازاین، گوسونیک موفق شده است ازنظر ساخت سشواری با تولید باد و حرارت مناسب یک وسیله خانگی، نظر بسیاری از مشتریانش را جلب کند. این سشوار در یک رنگ مشکی وارد بازار شده است.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2000
● طول سیم: 5/1 متر
● وزن: 1000 گرم
● ولتاژ: 220-240
● طول سیم: 120 تا 200 سانتی‌متر
● نوع موتور: DC
● کاربرد به‌صورت: خانگی

3- سشوار فیلیپس مدل BHC010

سشوار فیلیپس مدل BHC010

به‌راحتی در گوشه‌ای از چمدان شما جا پیدا می‌کند و هم‌سفر خوبی خواهد بود! این سشوار مسافرتی جمع‌وجور هم می‌تواند از عهده خشک‌کردن موهای شما بربیاید و هم حالت‌دهی خوبی دارد. دکمه‌های تنظیم سرعت و باد در کنار موتور 1200 واتی از دیگر آیتم‌های فنی دستگاه است.
بهترین مارک سشوار خانگی به‌راحتی جمع می‌شود تا جای کمتری در چمدان شما داشته باشد.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 1200
● طول سیم: 8/1 متر
● وزن: 340 گرم
● طول سیم: 120 تا 200 سانتی‌متر
● نوع موتور: DC
● کاربرد به‌صورت: خانگی

4- سشوار خانگی سوناکس مدل SN6606

سشوار خانگی سوناکس مدل SN6606
این خوش‌رنگ دوست‌داشتنی قدرت برآورده کردن نیازهای روتین شما را دارد. قدرت پرتاب عالی در کنار توزیع حرارت مناسب که موهای شما را نسوزاند، ازجمله ویژگی‌های چشمگیر سوناکس مدل 6606 است. اگر به دنبال یک سشوار خوش‌دست معمولی هستید که نیازهای اصلی و معمولی شما را برای داشتن موهایی بدون وز و خوش‌حالت تأمین کنید، این برند را حتماً پیشنهاد می‌دهیم.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 3000
● طول سیم: 8/1 متر
● وزن: 1500 گرم
● ولتاژ: 220
● ابزار فرم دهنده مو: دارد
● فناوری تولید یون: دارد
● طول سیم: 120 تا 200 سانتی‌متر
● نوع موتور: DC
● کاربرد به‌صورت: خانگی، نیمه‌حرفه‌ای

معرفی بهترین مارک سشوار سالنی

در ادامه چند نمونه از بهترین‌های سشوار حرفه‌ ای را معرفی می‌کنیم:

1- سشوار فیلیپس مدل BHD274

سشوار فیلیپس مدل BHD274

شما از یک موتور 2200 واتی نوع AC چه انتظاری دارید! فیلیپس دقیقاً همان را برآورده خواهد کرد. تنظیمات شش‌درجه‌ای سرعت و حرارت، دست شما را برای انتخاب متناسب با سلیقه و نیازتان باز می‌گذارد.
دردسر وز شدن موها بعد از سشوار کشیدن هم با قابلیت آیونیک بودن دستگاه برطرف می‌شود. ناگفته نماند که این مدل می‌تواند برای حالت‌دهی بهتر به موها، باد سرد تولید کند. بعد از هر بار مصرف هم می‌توانید دستگاه را از حلقه آویز، آویزان کنید.
ویژگی‌های فنی محصول:
● توان مصرفی: 2200
● طول سیم: 2 متر
● وزن: 600 گرم
● امکانات جانبی: سری دیسپانسر
● ابزار فرم دهنده مو: دارد
● فناوری تولید یون: دارد
● طول سیم: 120 تا 200 سانتی‌متر
● نوع موتور: AC
● کاربرد به‌صورت: حرفه‌ای

2- سشوار حرفه‌ای رمینگتون مدل AC9096

سشوار حرفه‌ای رمینگتون مدل AC9096
AC نوشته‌شده در عنوان مدل این سشوار گویای نوع موتور آن است که با توان 2400 وات و تولید یون، آن را تبدیل به انتخابی جدی برای یک مشتری حرفه‌ای می‌کند.
فناوری Silk ceramic یا پوشش سرامیکی پیشرفته المنت باعث می‌شود موها زودتر خشک شوند و حالت بسیار نرم و لطیفی به مو بدهد. بنابراین بعد از هر بار سشوار کشیدن دیگر خبری از وز شدن موها نخواهد بود.
رمینگتون را ازجمله بهترین مارک سشوار سالنی می‌دانند که با دو تنظیم متنوع سرعت باد و سه تنظیم متفاوت حرارت، کار هر آرایشگر حرفه‌ای را راحت می‌کند. همان‌طور که میدانید دکمه توربو و باد سرد ازجمله پرکاربردترین دکمه‌ها در بهترین مارک سشوار حرفه‌ای است و تا 10% زودتر موها را خشک می‌کند.
این دستگاه امکان جدا کردن فیلتر هوا و شست و شوی آن را دارد. همچنین با یک سیم سه متری خیال شما را برای مانور دادن روی موهای مشتری راحت می‌کند.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2400
● طول سیم: 3 متر
● وزن: 840 گرم
● ولتاژ: 220-240
● لوازم جانبی: سری دیسپانسر
● ابزار فرم دهنده مو: دارد
● فناوری تولید یون: دارد
● نوع موتور: AC
● کاربرد به‌صورت: حرفه‌ای
● جنس المنت: سرامیک

3- سشوار حرفه‌ای بابیلیس مدل 6611E

سشوار حرفه‌ای بابیلیس مدل 6611E

50% تولید صدای کمتر! همین قابلیت کافی است تا برند بابیلیس را در صدر فهرست خرید بهترین برند سشوار حرفه ای قرار بدهید. تولید صدای کم همیشه یکی از دغدغه‌های مشتری‌ها به‌ویژه در سالن‌های زیبایی و پیرایش مردانه است.
سرعت پرتاب باد سشوار 110 کیلومتر در ساعت است و 20% سریع‌تر موها را خشک می‌کند و دوبرابر زودتر به آن حالت می‌دهد. آیتم تنظیم حرارت در دو حالت برای انتخاب حرارت متناسب با جنس مو در کنار تنظیم سرعت باد و باد سرد، رضایت شما را به‌طور کامل می‌تواند جلب کند.
اگر از سشوار در سرویس بهداشتی یا حمام استفاده می‌کنید می‌توانید آن را از حلقه آویز دستگاه به‌سادگی در نقطه موردنظرتان آویزان کنید. شما روی یک سشوار خوش‌دست، دست گذاشته‌اید!
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2200
● طول سیم: 7/2 متر
● وزن: 399 گرم
● ولتاژ: 220-240
● ابزار فرم دهنده مو: فناوری تولید یون
● نوع موتور: AC
● کاربرد به‌صورت: حرفه‌ای
● جنس المنت: سرامیک

4- سشوار حرفه‌ای جیمی مدل GM1766

سشوار حرفه‌ای جیمی مدل GM1766، بهترین مارک سشوار
برند جیمی ازجمله برندهای جهانی است که دفتر فروش آن در شهر ایوو چین است. این نوع سشوار هر نوع نیازی را برآورده می‌کند و در کنار استفاده حرفه‌ای می‌توانید به دلیل سبک‌وزن بودن، آن را در محیط‌های دیگری هم استفاده کنید.
قدرت پرتاب باد معمولی این دستگاه و همچنین تولید باد سرد از دیگر ویژگی‌های سشوار جیمی است و با توجه به قیمتی که دارد، آیتم‌های منطقی و کافی را در خود جای‌داده است.
ویژگی‌های فنی محصول:
● تعداد متمرکز کننده: 1
● توان مصرفی: 2600
● طول سیم: 5/1 متر
● وزن: 430 گرم
● ولتاژ: 220-240
● نوع موتور: AC
● کاربرد به‌صورت: خانگی, نیمه‌حرفه‌ای, حرفه‌ای
● جنس المنت: سرامیک تورمالین

سخن ما با شما

امیدواریم این مقاله بخش مهمی از انتظارات شما را برای انتخاب و خرید بهترین مارک سشوار برآورده کند. یادآوری می‌کنیم هر برند سشوار، یک دفترچه راهنما در بسته‌بندی قرار داده است که می‌توانید نکات تکمیلی پیش از استفاده را در آن مطالعه کنید. مشتاقانه در بخش دیدگاه آماده ارائه هرگونه راهنمایی بیشتر هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *